En Yakın Hurdacı

en yakın hurdacı

en yakın hurdacı


Size en yakın hurdacı olarak Duygu Metal 7/24 hizmetinizdedir. İstanbul’un her bölgesinden hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca anında nakit ödeme ile güvenilir ve kolay ticaret yapıyoruz. Bu yöntem her zaman hem sizin hem de bizim açımızdan daha iyidir . Hurda birikimlerini değerlendirmek istiyorsanız iletişim bölümün’den bizlere ulaşabilirsiniz. Hurda ticaretinin yanı sıra evrak imha, depo rafları alımı, bina yıkımı, fabrika yıkımı, çatı sökümü, hurda kazan kesimi gibi işler de yapıyoruz.

Geri kazanımı mümkün olan tüm atık çeşitlerini satın almaktayız. Fabrikalardan imalat artığı araiş hurdaları ve talaş malzemeleri değerinde satın alırız. Bunların alımı ya da istiflenmesi sırasında kesinlikle üretim aksaklığı yaşatmayız. Hatta dilerseniz işletme sahalarınıza ücretsiz olarak hurda biriktirme üniteleri kurabiliriz. Bu sistem sayesinde sadece fabrikanızda hurda birikimi olunca bizi çağırabilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan çalışanlarımız ile çok kısa süre her cinsten hurda malzemeyi satın alabiliriz.

Yakınlarda Hurdacı Nerede?

İstanbul’da tüm Avrupa ve Asya tarafında tüm ilçelerde konum olarak yakın yerlerde olmanın avantajını sunuyoruz. Bize telefon ederek bölgenizde aktif bulunan hurdacı servislerimize kolayca ulaşabilirsiniz. Hurdacı ekiplerimiz adresten hurda bakır, kablo, sarı, çinko, alüminyum paslanmaz krom, akü, profil demir ve demir hurdası almaktadır. Satın aldığımız hurdalar için en iyi oranda fiyattan ödeme yaparız. Özellikle hurda metal geri dönüşüm konusunda alanında uzman olan şirketimiz her geçen gün kendini geliştirmektedir. Bu sayede müşterilerimize daha faydalı olabilmekteyiz.

En Yakın Hurdacı Yol Tarifi

Satmayı düşündüğünüz hurdalar ve kime satacağınız hakkında fikriniz yok mu? Hurda merkezimize kadar yorulmanıza gerek yok. Bize mesaj atın yerinizden biz alalım. Kendiniz hurdaları getirmek istiyorsanız en yakın hurdacı yol tarifi için whatsapptan mesaj atın konum atalım. Ayrıca depo ve iş yeri açık adreslerimize iletişim sayfamızdan da ulaşabilirsiniz. İstanbul’da hurda alan firmalar için gerek tartım güvenirliği gerek nakit ödeme gücü olarak farkımızı her zaman ortaya koymaktayız. Duygu Metal yıllardan veri İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası hurdacıları arasında geri dönüşüme liderlik eden bir firmadır.  Unutmayın bize danışmadan satacağınız her hurda sizi zarara uğratıyor olabilir.

Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir