Hakkımızda

Duygu Hurda  Metal
Her Nevi Hurda Alımı Endüstriyel-Fabrika-Tesis yıkımı, bozumu, molozunun ve hafriyatının kaldırılması, fabrika ve şantiyelerden çöp moloz taşıma ve yasal döküm yerine dökme işlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Profesyonel ve güvenli bir şekilde yıkım hizmeti vermekte olup her çeşit yapının yıkılması, sökülmesi çıkan hurdanın satın alınması ve enkazın nakledilmesini sağlamaktadır. Şirketimiz aldığı bütün projeleri başarılı güvenli bir şekilde zamanında tamamlamaktan gurur duymaktadır .

Profesyonel ve güvenli bir şekilde yıkım hizmeti vermekte olup her çeşit yapının yıkılması, sökülmesi ve çıkan enkazın nakledilmesini sağlamaktadır. Firmamız Türkiye ve Yurt dışında yıkım,hurda ve hafriyat faaliyetlerine devam etmekte olup; Siz değerli müşterilerimize en yüksek standartlarda kaliteli hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

Misyonumuz : Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına bağlı kalarak,her zaman müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak.

Vizyonumuz : Sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir dünya şirketi olmak.