Bahçelievler Hurdacı

Bahçelievler Hurdacı

Bahçelievler Hurdacı


Bahçelievler hurdacı firması olarak tüm hurda çeşitlerinin tonaj şartı koymadan yerinde kesilmesi, çıkarılması ve toplanması süreçlerini çok iyi yönetiriz. Yine bu hurdaların araçlara yüklenip hassas kantara gönderilmesi için ekiplerimiz profesyonel çalışır. Özellikle kullanılmış metal veya maden hurdalarının doğaya ve çevreye zarar vermemesi, geri dönüşüme kolayca kazandırılması amacıyla çalışıyoruz. Bu amacımız doğrultusunda da Bahçelievler’de hurda sarı, krom, çelik, demir, soyulmuş bakır kablosu, alüminyum ve nikel hurdalarını en güncel fiyat değerinde satın almaktayız. Gelişmiş ekipmanlar ile tüm sahalarda hurdacılık yapabiliriz. Yangın merdiveni kesimi, kalorifer kazanı sökümü, binalardan malzeme sökümü gibi tüm işler için bizi arayabilirsiniz.

Geri dönüşüm ekonomik olarak tasarruf sağlamakla birlikte doğadaki kaynakların dengeli tüketilmesinin de en önemli unsurlarındandır. Bu nedenle firmamız Bahçelievler’de tüm geri dönüşüm projelerini desteklemektedir. Gerek okullarla olsun gerekse belediye ile iş birliği için daha yeşil bir Bahçelievler demekteyiz. Personelimiz güler yüzlü olmanın yanı sıra sorumluluk sahibi ve belirli bir standart oluşturmuş kaliteli hizmet veren yetenekli kişilerden oluşmaktadır. Bahçelievler hurdacısı olarak endüstriyel faaliyetlerin sonucunda ortaya çıkan imalat artığı hurdalar veya araişler için yüksek hurda fiyatları veriyoruz.

Bahçelievler Hurda Geri Dönüşüm
Bahçelievler Hurdacı Geri Dönüşüm

İstanbul hurdacı olarak bahçelievler hurda deposu olarak Duygu Metal Ltd. Şti. her nevi hurdayı gerçek piyasa değeri ile satın almaktadır. Bahçelievler’de şantiyeye konteyner bırakma, fabrika bozum veya bina yıkım çalışması yaparız. Hurda satışı yapmadan bağlantıya geçin ve hurdanızın gerçek değerini öğrenin. Bu sebepten dolayı Bahçelievler hurdacının telefonu yoluyla sms yollayın. Çünkü tüm ilçelerde olduğu gibi bu semtte de çelik boru, alüminyum, aluminyum bakırlı radyatör veya döküm petek hurdaları için gerçek fiyatını bizler vermekteyiz.

Bahçelievler Hurdacı

Bahçelievler’da hurda alan çalışanlarımızı hemencecik bölgenize ulaştırıyoruz. Bahçelievlerde hurdacı bulmak istiyorsanız iletişime geçin. Hurda kablo makarası, karton, ttr kırma, ofset matba alüminyumu ve alüminyum talaşı satmak için hafta içi veya hafta sonu bağlantıya geçin.

Her hurdacı Bahçelievler arka sokaklarından hurda alımları için rekabet etmektedir. Ama içlerinden araiş sarı, plastik boru, pimapen, yangın merdiveni söküm veya motor hurdası için

siz değerli müşterilerimize gerçek fiyatını firmamız sunmaktadır. Bahçelievler’de hurdalık ve hurdacı ara olarak daima hizmetinizdeyiz. Hurda sektöründe tırnakları ile kazıyarak hurdacılıkta profesyonel olmuş kadro ile sahada etkiniz. Kazan dairesi kesiminden süper bir getiri almak istiyorsanız hemen harekete geçin ve bizi arayın.

Mesai kavramı falan olmadan Bahçelievler hurdacı grubumuzun aracılığı ile tadilat hurdası bile almak için çalışıyoruz. Bu semtte bulunan her vatandaşın geri kazanım gereksinimi için çalışmalarımız kaliteli bir şekilde devam edecektir. Üstelik 2 inci el ikinci el raf, çelik antrepo, trafo, inşaat demiri veya sandviç panel alım satım yapmaktayız.

Bu sebepten atıl durumda olan ıvır zıvırlar için lütfen hemen karar vermeyin. Yapmış olduğumuz Bahçelievler hurdacı çalışmaları ile değişik uzunluk ve ağırlıkta hurdaları en iyi fiyattan satın alırız.

İlçe genelinde yerinizden firmamızca bulundurulan kırım makineleri, metal veya moloz ayrıştırma araçları, tekerlekli dozerler ve sistem kasalar ile çok kolay bir biçimde hurda metal alıyoruz.

Bahçelievler hurdacı şirketi olan bizden fiyat almak çocuk oyuncağıdır. Yapacağınız tek şey hurdanızın resmini alıp whatsapp kullanarak bize ulaştırmak. Hurda konusunda mahir olan firmamızca çok kısa sürede dönüş yaparak en yüksek fiyatı söyleyecektir. Teklifimizi kabul ederseniz iş makinelerimizi konumunuza sevk etmekteyiz. Hurdacı Bahçelievlerde bakır fiyatları, sac, pik talaşı, bakır fiyatı veya yıkım üzerine bilgi verebiliriz. Başkaca İstanbul’da kamyon dorsesi, güncel demir fiyatları, metal hurda fiyatları, bakırın kilosu ve hurdalık üzerine yardımcı oluruz. Bahçelievler’de demir talaş fiyatı öğrenmek isterseniz bize alo deyin.

Bahçelievler de Hurda Alımı

Cumhuriyet Mahallesi Bahçelievler Hurda Geri Dönüşüm: Demir, bakır, kağıt, plastik, naylon, sarı, çinko, akü, kablo, alüminyum hurdası vb. için adrese geliyoruz.

Çobançeşme Hurdacısı: Endüstriyel hurdalar için hemen arayın gelip kapınızdan alalım nakit ödeyelim.

Fevzi Çakmak En Yakın Hurdacı: Konum göndermeniz halinde size en yakın ekiplerimizi hurda alımı için gönderiyoruz.

Hürriyet’te Hurda Alan Firmalar: Bahçelievler hurdacı firmaları açısından Hürriyet mahallesi stratejik öneme sahiptir.

Kocasinan Mahallesi Hurdacı İletişim Numaraları: Deneyimli kadromuzla ilçenin tüm semtlerinde geri dönüşüm hizmeti veriyoruz.

Siyavuşpaşa’da Hurdacılık Yapanlar: Metal hurdası alımı, makine sökümü, şantiye temizliği veya her tür geri dönüşüm işleri yapmaktayız.

Soğanlı Hurdacı Firması: Hurda ticaretinde uzman olan firmamız size yüksek fiyat ve peşin parayla ödeme garantisi vermektedir.

Şirinevler Hurda Alımı: Yerinde ve değerinde her nevi hurda alırız. Değerini anında nakit olarak elden öderiz.

Yenibosna Hurda Fiyatları: Bahçelievler hurdacı ekiplerimize haftanın tüm günleri her saat ulaşabilirsiniz.

Zafer Mahallesi Bina Yıkım Fabrika Söküm: Yıkım, söküm, kırım veya kesim işleri için arayınız.

Bahçelievler Mahallesi Hurdacı

Duygu Metal olarak Bahçelievler Mahallesi Hurdacı firmamız sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak hizmet vermektedir.

Üstelik haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımı yapan en yakın hurdacı firmasıyız. Tüm hurda çeşitlerini yerinde ve değerinde almaktayız.

Geri dönüşüm işlerini başarı ile tamamlayan sektörde tecrübeli ve deneyimli hurdacı kuruluşuyuz.

Firmamız bünyesinde bulunan başarılı elemanları ile sizlere en kısa sürede kapınızda hizmet vermektedir.

Hurda malzemenizi geri dönüşüme kazandırmak için yetkili firma arıyor iseniz sizlere günün her saati yardımcı olmaktayız.

20 yılı aşkın süredir güncel hurda fiyatları ile Bahçelievler de her nevi hurda alımları yapmaktayız.

Size en yakın hurdacı dükkanı olarak hurda malzemelerinizi değerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Bahçelievler mahallesinde hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz hemen bizleri arayınız.

Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı

Duygu Metal Bahçelievler Hurdacı merkezi olarak Cumhuriyet mahallesinde sizlere daima hizmet vermektedir.

Sizde Cumhuriyet mahallesinde hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda fiyatlarını öğrenmek istiyor iseniz hemen arayınız.

Üstelik hurdacı firmamız sizlere her nevi hurda alımlarında en yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı firmamız 7/24 istediğiniz gün veya saat içerisinde sizlere yardımcı olmaktadır.

Günün her saati güncel hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi ederinde fiyatlar ile almaktayız. Güvenilir ve profesyonel hizmetin adresi olan Duygu Metal her daim yardımcı olmaktadır.

Hassas tartım ve nakit ödeme çözümleri ile hurda alımı yapan sektörde 1 numaralı yerlerden biriyiz.

Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerimizi sizlere aktararak hurda alımları yapmaktayız. Üstelik yüksek fiyat garantisi ile hizmet veriyoruz.

Profesyonel ekibimiz ile hurda alım işlerinde sizlere yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız. Hurda fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizleri aramanız yeterlidir.

Çobançeşme Mahallesi Hurdacı Merkezi

Duygu Metal Çobançeşme Mahallesi Hurdacı Merkezi olarak 1 numaralı hurda alım merkezidir.

Hurda malzemelerinizi güvenle satabileceğiniz adres olan Bahçelievler Hurdacısı Duygu Metal her daim sizlere hizmet vermektedir.

Hemen hurda satmak için bizler ile iletişime geçin hurda malzemelerinizi en güncel fiyatlar ile alarak geri dönüşüme kazandıralım.

Üstelik firmamız uzman ekip veya ekipmanları ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktadır. Hurda satışını yüksek fiyatlar ile yapmak istiyor iseniz hemen bizleri aramanız yeterlidir.

Fİrmamız sizlere 20 yılı aşkın süredir jet hızında hizmet vermektedir. Hurda alım hızımızı en üst düzeye çıkarmış bulunmaktayız.

En kısa sürede hurda alımı, yıkım veya söküm işlerini tamamlayarak Çobançeşme mahallesinde sizlere yardımcı olmaktayız.

A dan Z ye her çeşit hurda malzemenizi yerinde ve değerinde alan hurdacı kuruluşuyuz. Firmamız hurdalarınızı hassas tartım ve peşin ödeme ile almaktadır.

Bahçelievler Hurdacı Telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin Çobançeşme mahallesinde yardımcı olalım.

Fevzi Çakmak Mahallesi Hurdacı

Bahçelievler Hurdacı olarak Fevzi Çakmak Mahallesi Hurdacı firmamız sizlere sektörün öncü firmalarından biri olarak en kısa sürede hizmet vermektedir.

Sizde Fevzi Çakmak mahallesinde güncel hurda fiyatları ile hurda satmak istiyorsunuz veya hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz hemen arayın.

Üstelik hurdacı firmamız yeni nesil hurdacılığın adresi olmakla beraber profesyonel hurdacı hizmetleri iel sizlere hizmet vermektedir.

Size en yakın konumda bulunan hurdacı firmamız en yüksek fiyat garantisi ile

hurda malzemelerinizi yerinde ve ederinde fiyatlar ile almaktadır. Günün her saati hurda malzemenizi adresten almaktayız.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu araçlar ile günün her saati sizlere kolaylıkla hizmet vermektedir.

İstediğiniz zaman bizi arayarak hurda satabilirsiniz. Adresinize gelerek hurda alım işlerini yapmaktayız.

Bahçelievler Hürriyet Mahallesi Hurdacı

Duygu Metal Geri Dönüşüm sizlere yüksek müşteri memnuniyet oranları ile günün her saati hizmet vermektedir.

Sizde Hürriyet mahallesinde hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz en yakın firma olarak hurdanızı alıyoruz.

Adrese gelen hurdacı olarak sizlere en kısa sürede daima hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesinde bulunan elemanları ile hurda alımları yapıyor.

Tüm hurda çeşitlerini en kısa sürede yerinden alan firmamız ederinde fiyatlar ile sizlere hurda alımlarında yardımcı olmaktadır.

Güncel hurda fiyatları ile piyasada en yüksek fiyatları sunan hurdacı firmasıyız. Hurdacılar arasında en güvenilir firmalardan biriyiz.

Sizde bizi tercih ederek en doğru kararı verebilirsiniz. En yüksek fiyat hacimlerimiz ile hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

Her geçen gün müşteri ağını büyüten firmamız sizlere en kısa sürede itina ile yardımcı olmaktadır. Hemen aramanız dahilinde hurda malzemenizi yüksek fiyatlar ile almaktayız.

Kocasinan Merkez Mahallesi Hurdacı

Kocasinan Merkez Mahallesi Hurdacı olan Duygu Metal size en kısa sürede güncel hurda borsası fiyatları ile hizmet vermektedir.

Sizde Kocasinan merkez mahallesinde hurda satmak istiyorsunuz veya hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz hemen arayın.

Üstelik hurdacı firmamız günün her saati 7/24 açık olmakla beraber yüksek fiyatlar ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Hurda malzemelerinizi Bahçelievler Hurdacı olarak alan firmamız deneyimleri ile yardımcı oluyor. 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Her nevi yıkım veya söküm işlerini başarı ile tamamlayan hurdacı firmamız sizlere itina ile yardımcı oluyor.

Tüm hurda karşılığı bina yıkımı , fabrika sökümü , depo boşaltımı , ofis temizliği , inşaat sahası temizliği yapıyoruz.

Detaylı hurdacılık hizmetleri için bizler ile iletişime geçerek fiyat teklifleri alabilirsiniz. Hurdacı Telefonu hattımız sizlere 7/24 açıktır.

Siyavuşpaşa Mahallesi Hurdacı

Duygu Metal Siyavuşpaşa Mahallesi Hurdacı firmalarından biridir. Üstelik sektörde 1 numaralı firmalardan biri olarak her daim sizlere hizmet veriyoruz.

Sizde Siyavuşpaşa Mahallesinde hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz bizleri arayın yardımcı olalım.

Üstelik yıkım ve söküm işleri gerçekleştiren firmamız bölgenize en yakın yetkili hurdacı firmasıdır.

Güncel hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi yüksek müşteri memnuniyeti ile almaktayız. Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımı yapıyoruz.

Firmamız bünyesinde bulunan araçları ile hurda alımını yüksek kalite standartları ile yapmaktadır. Yıllardır kaliteden ödün vermeyen firma olarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Siyavuşpaşa Mahallesi Hurdacı firmamız 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde sizlere hizmet vermektedir.

Hurda alım işlerinde en çok tercih edilen firmamız sizlere en yüksek fiyat garantisi ile yardımcı olmaktadır.

Son model araçlarımız ile hurda alım işlerinde size yardımcı olan en yakın hurdacılar dan biriyiz. Hemen arayın hurdanızı değerinde alalım.

Soğanlı Mahallesi Hurdacı

Duygu Metal Soğanlı Mahallesi Hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları ile almaktadır. Sektörün öncü firmalarından biri olarak hurdalarınızı en kısa sürede alıyoruz.

Sİzde Bahçelievler soğanlı mahallesinde hurda satmak istiyorsunuz veya hurda fiyatlarını öğrenmek istiyor iseniz

hemen bizleri aramanız dahilinde sizlere güncel fiyat listesi ile soğanlı da yardımcı olmaktayız.

Soğanlı Mahallesi Hurdacı firmamız güvenilir hizmetleri ile öne çıkan adrese en yakın hurdacı firmasıdır.

Tüm hurda çeşitleri içinin en yüksek fiyat garantisi sunan hurdacı firmasıyız. Minimum kâr oranlarımız ile hurda alımları yapmaktayız.

20 yılı aşkın süredir hurda malzemelerinizi yerinden alan hurdacı firmasıyız. Nakit ve peşin ödeme çözümleri ile sizlere en kısa sürede hizmet veriyoruz.

Hemen hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin. Gece gündüz demeden hurda alımı için adresinize kadar gelelim.

Bahçelievler Şirinevler Mahallesi Hurdacı

Duygu Metal Bahçelievler Şirinevler Mahallesi Hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi güncel fiyatlar ile adresten almaktadır.

Sizde Şirinevler de hurda satmak istiyorsunzu veya Şirinevler Hurda Fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz

hemen iletişime geçin hurda alım işlerinde size en yakın hurdacı firması olarak yardımcı olalım.

Adresinize en yakın hurdacı firması olarak hurda malzemelerinizi itina ile geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Tüm hurda çeşitleri için hurda alımlarında güncel fiyat listesi sunuyoruz. Günün her saati hurda alımları yapıyoruz.

Şirinevler Mahallesi Hurdacı olan Bahçelievler Hurdacı firmamız alanında uzman kadrosu ile sizlere yardımcı olmaktadır.

A dan Z ye her nevi metal ve maden hurdalarınızı yüksek fiyat garantisi ile almaktayız. Geri dönüşüm işlerini büyük başarı ile tamamlıyoruz.

Sektörde en çok tercih edilen firmalardan biri olarak hurdalarınızı yerinden almaktayız.

Geri dönüşüme kazandırılcak hurdalarınız varsa bekletmeyin hemen bizi arayın sizlere yardımcı olalım.

Yenibosna Merkez Mahallesi Hurdacı

Sektörün parlayan yıldızlarından biri olan Duygu Metal hurda alım işlerinde sizlere Yenibosna Merkez Mahallesi Hurdacı olarak hizmet vermektedir.

Sizde Yenibosna Merkez Mahallesinde hurda satmak istiyorsunuz ve hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz hemen arayın.

Üstelik firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile size hizmet vermektedir.

En kısa sürede hurda alım işlerinde sizlere yardımcı olan adrese yakın hurdacı firmasıyız. Yenibosna Merkez Mahallesi Hurdacı olarak tüm hurdalarınızı değerinde almaktayız.

Bütün hurda cinslerini güncel hurda fiyatları ile alan size en yakın hurdacı dükkanıyız.

Duygu Metal haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alım işlerinde sizlere hizmet vermektedir.

Yenibosna Merkez Mahallesi Hurdacı Telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin. Hurdacı hizmeti alın.

Zafer Mahallesi Hurdacı

Duygu Metal Bahçelievler Hurdacı olarak Zafer Mahallesi Hurdacı firmasıdır. En yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerinde almaktayız.

Sizde Zafer mahallesinde hurda satmak istiyor iseniz hemen bizleri arayabilirsiniz. Üstelik güncel fiyatlar ile hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Günün her saati açık hurdacı firması olarak tüm hurda çeşitlerini ayır etmeksizin sizlere hizmet vermekteyiz.

Hemen bizleri aramanız dahilinde uzman elemanlarımızı adresinize yönlendiriyoruz. Konumunuzdan hurda alımları yapan en yakın hurdacı firmasıyız.

Üstelik firmamız yüksek hurda fiyatları ile hurda alımlarında sizlere hizmet vermektedir. Bahçeliveler Hurdacı olarak Zafer mahallesinde kapıdan hurda alıyoruz.

Üstelik her daim açık firma olarak sizlere yerinde hizmet vermekteyiz. Değerinde ve yerinde hurda alımları yapıyoruz.

Zafer Mahallesi Hurdacı Telefonu üzerinden iletişime geçin hurda malzemeniz yüksek fiyattan adresten alınsın. Hurdanız minimum kâr oranları ile geri dönüşüme kazandırılsın.

Bahçelievler de Hurda Alan Firmalar

Duygu Metal Bahçelievler de Hurda Alan Firmalar dan biri olarak güncel fiyatlar ile sizlere hizmet vermektedir.

Sektörün lider firmalarından biri olarak tüm hurda çeşitlerini en kısa sürede adresten almaktayız.

Üstelik size en yakın hurdacı firması olarak hurda alımlarında en yüksek hurda fiyatları ile yardımcı olmuyoruz.

Sizde hurda satmak istiyorsunuz veya bahçelievler de hurda alan firmalar arıyor iseniz

sizlere alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alım işlerinde yardımcı olmaktayız.

Bahçelievler Hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi değerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

20 yıllık tecrübe ve deneyim ile hurda alımı yapan firmamız sizlere itina ile yardımcı olmaktadır.

Üstelik hurda yükleme ve taşımasını bünyemizde ki elemanlarımız ile yapmaktayız.

Hemen bizleri aramanız dahilinde hurda malzemelerinizi en kısa sürede yerinden almaktayız.

Üstelik Bahçelievler Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası. Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası

Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası. Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası

Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası , Pimapen Hurdası vb. ürünleri almaktadır. Sizde hurda malzemelerinizi değerinde satmak için hurdacı firmamız ile en kısa sürede iletişime geçiniz.

Bahçelievler de Hurda Demir Alımı

Duygu Metal size en yakın bahçelievler hurdacı olarak güncel fiyatlar ile hurda demir alımı yapmaktadır.

Sizde Bahçelievler de hurda demir satmak istiyorsunuz veya hurda demir alımı yapan hurdacı arıyor iseniz

hemen bizler ile iletişime geçin her nevi hurdanızı adresten alalım. Üstelik Duygu Metal hurda demir malzemenizi güncel hurda fiyatları ile almaktadır.

Demir Hurdası alımlarını sektörün lider hurdacı firması olarak değerinde yapmaktayız. Geri dönüşüm işlerini en kısa sürede tamamlayan hurdacı firmasıyız.

Üstelik firmamız demir çatı söküm işlerini alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile yapmaktadır.

Haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda demir alımları yapan en yakın hurdacı firmasıyız.

Hurdacı Telefonu üzerinden iletişime geçin Bahçelievler Hurdacı olarak demir hurdalarınızı değerinde alalım.

Bahçelievler de Hurda Bakır Alan Yerler

hurda bakır
hurda bakır

Bakır maddesi günümüzde kullanım alanı geniş olan bir türdür. Kullanılan bakırların verimleri azalması sonucu ortaya hurda bakır çıkmaktadır. Firmamız bu hurda bakırları sizlerden güncel fiyatlar ile alarak tekrar kullanılmasını sağlamaktadır.

Üstelik Bahçelievler de hurda bakır alan yerler den biri olarak yoğun olarak bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır hurdalarını tekrar kullanıma sokarak bakır ithalatını azaltıyoruz.

20 yılı aşkın süredir günün her saati bakır hurdası alımı yapan Duygu Metal yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermektedir. Üstelik minimum kâr oranlarımız ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Bahçelievler Hurdacı firmamız %100 müşteri memnuniyeti ile hurda alımları yapmaktadır. Sizde bahçelievler de hurda bakır satmak istiyorsunuz veya hurda bakır alan yerler arıyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçiniz.

Profesyonel ekiplerimiz ile konumunuzdan hurda alımları yapmaktayız. Hurda malzemelerinizi en iyi fiyatlar ile alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Bahçelievler Hurdacı olarak aldığımız hurda bakır çeşitleri;

  • Soyma Bakır
  • Bakır Kırma
  • Antrikon Kırma
  • Külçe Bakır
  • Bakır Talaşı
  • Bobin Bakır.
  • Kalın Yanık Bakır.
  • Ptt Yanığı
  • Trafo Bakırı
  • Kırkambar Bakır

Bİzleri aramanız dahilinde tüm bakır çeşitlerini değerinde almaktayız. En yüksek fiyat garantisi ile hurdalarınızı güvenle geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Üstelik en kısa sürede konumunuza gelerek hurda alımlarını değerinde yapıyoruz.

HurdacıAvrupa Yakası Hurdacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir