Marmaraereğlisi Hurdacı ve Hurda Alımı

Marmaraereğlisi hurdacı

Marmaraereğlisi hurdacı


Marmaraereğlisi hurdacı firmamız adresten hurda alımı yapmaktadır. Kendi araç ve personelimiz ile her tonajda hurdayı satın alıyoruz. Hurda bakır, krom, sarı, alüminyum, çinko, paslanmaz krom, kurşun ve demir hurdası için en yüksek fiyatları teklif ediyoruz. Hurdalarınızı hassas tartım aletleri ile tartıyoruz. Tonajlı malzemeler için elektronik kantarları tercih ediyoruz. Hurda ağırlığını öğrenince anında paranızı nakit ödüyoruz. Bizden hurda fiyat teklifi almak için lütfen hurda çeşitlerini net gösterecek şekilde fotoğraf gönderiniz. Ayrıca hurdanızın tahmini ağırlığını bize bildiriniz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre size en iyi hurda fiyatlarını sunacağımızdan kuşkunuz olmasın. Hurda fiyat tekliflerimiz aksi tarafımızdan belirtilmedikçe aynı gün için geçerlidir.

Marmaraereğlisi Hurdacı Geri Dönüşüm

Hurdacılık alanında profesyonel anlamda hizmet veren firmamız Duygu Metal Tekirdağ hurdacı firmaları arasında farkını ortaya koymaktadır. Marmara ereğlisi hurdacı ekiplerimiz ile size en yakın hurdacı hizmeti vermeye devam ediyoruz. Geniş araç filomuz ile her tür geri dönüşüm ihtiyacınıza yönelik çalışmalarımız mevcuttur. Fabrika sahalarında ve inşaat şantiye alanlarında bırakmak için konteyner ya da sistem kasalarımız vardır. Tecrübeli hurdacı çalışanlarımız ile 7/24 hurdacılık işleriniz için hizmet vermeye hazırız. Toptan hurda alan hurdacı firması lazım ise hemen arayın. Hurda yükleme vinçleri ve sistem kasa kamyonlarımız ile çok kısa sürede adresinizdeyiz. Hurda alım satımında daime müşteri odaklı çalışan bir hurdacı firmasıyızdır. Geri dönüşüm işimizi salam yaparız ve müşterimize her zaman güven veririz. Ödeme konusunda hiç bir zaman sorun yaşayamayacağınızı garanti ediyoruz. Malınızın değeri neyse gerçek fiyatı üzerinden net bir tutar size öderiz.

Bina Yıkım Söküm Kırım İşleri Yapıyoruz

Bulunduğunuz bölgede güvenilir yıkım yapan firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Duygu Metal Geri Dönüşüm olarak yıllardır Tekirdağ Marmaraereğlisi ilçesinde fabrika bina gibi yapıların yıkım söküm işlerini hurdası karşılığında yapmaktayız. Yıkım öncesi istenilen tüm malzemeleri zarar görmeyecekleri şekilde söküyoruz. Fabrika çatı sökümü için uzman ekiplerimiz mevcuttur. Sökümden çıkan çatı makası, sac, profil demir gibi tüm malzemeleri bize satabilirsiniz. Paranızın tamamı ister banka hesabınıza eft isterseniz elden anında nakit ödenir.

Hurdacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir